Jubileusz 10-lecia Klubu Podróżnika w GOKu
6 października 2025
W piątek, 3 października 2025 r., w sali widowiskowej GOK w Tychowie odbyła się wyjątkowa Akademia Jubileuszowa Klubu Podróżnika, zorganizowana z okazji 10-lecia działalności.
Galeria zdjęć
-
Zdjęcie grupowe Klubu Podróżnika na scenie w sali widowiskowej, część osób siedzi na schodach pozostali stoją , w tle slajd z napisem Jubileusz 10-lecia Klubu Podróżnika.
-
Na zdjęciu Burmistrz Tychowa dziękuje Pani dyrektor ośrodka kultury za prowadzenie klubu Podróżnika.
-
Na zdjęciu na fotelach w sali widowiskowej siedzą członkowie Klubu Podróżnika i przybyli goście i oglądają filmik z podsumowujący działalności Klubu Podróżnika.
-
Na zdjęciu w koszyczku przypinki przygotowane na Jubileusz 10-lecia działalności Klubu Podróżnika.
-
Na zdjęciu wystawa przedstawiająca wycieczki Klubu Podróżnika.
Metryczka
| Wytworzono: | 2025-10-06 12:51 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2025-10-06 10:38 | przez: Anna Węglarska |
| Podmiot udostępniający: | Gminny Ośrodek Kultury | |
| Odwiedziny: | 950 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
