Wyjazd na koncert do Filharmonii Koszalińskiej
8 grudnia 2025
26 listopada członkowie Klubu Podróżnika wyjechali do Filharmonii Koszalińskiej na koncert pt . "Nie dokazuj". Wysłuchaliśmy największych przebojów Marka Grechuty w wykonaniu : Katarzyny Pakosińskiej, Rafała Cieszyńskiego oraz Stanisława Karpiel-Bułecki.
Metryczka
| Wytworzono: | 2025-12-08 09:57 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2025-12-08 10:11 | przez: Anna Węglarska |
| Podmiot udostępniający: | Gminny Ośrodek Kultury | |
| Odwiedziny: | 689 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
