Styczniowe spotkanie Klubu Podróżnika
21 stycznia 2026
Klub Podróżnika - pierwsze spotkanie w Nowym Roku 2026. Planujemy wycieczkę do Budapesztu.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-01-21 08:33 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-01-21 08:44 | przez: Anna Węglarska |
| Podmiot udostępniający: | Gminny Ośrodek Kultury | |
| Odwiedziny: | 605 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
