Warsztaty wielkanocne w świetlicy
23 marca 2026
21 marca 2026r. odbyły się wielkanocne warsztaty w świetlicy . Panie wykonały piękne wianki. Dziękujemy prowadzącej Monice Popławiec.
Galeria zdjęć
-
To zdjęcie przedstawia grupę uśmiechniętych kobiet i dziewcząt w różnym wieku, które uczestniczyły w warsztatach rękodzieła. Pozują one wewnątrz jasnego pomieszczenia, prezentując wykonane przez siebie ozdobne wianki wielkanocne.
-
Zdjęcie przedstawia grupę kobiet skupionych na pracy podczas warsztatów rękodzielniczych, w trakcie których przy pomocy pistoletów z klejem na gorąco mocują mech i naturalne dekoracje do słomianych oraz drewnianych baz, tworząc wielkanocne wianki.
-
Kobiety stoją wzdłuż długich stołów. Na pierwszym planie po lewej stronie widać kobietę w błękitnym swetrze i czarnych rękawiczkach ochronnych, która precyzyjnie przygotowuje kawałki zielonego chrobotka do wianka.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-03-23 13:39 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-03-23 13:46 | przez: Anna Węglarska |
| Podmiot udostępniający: | Gminny Ośrodek Kultury | |
| Odwiedziny: | 279 | |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.
